Багато хто вважає, що хімчистка м’яких меблів потрібна тільки тоді, коли вона неабияк забруднилася. Це глибока помилка. Вчені довели, що в диванах, кріслах, матрацах, подушках і навіть в м’яких стільцях, криється маса страшних речей для людського організму. Від них можна позбутися тільки шляхом глибокої хімічної чистки. Детальніше про процес чистки диванів і крісел розповідають фахівці https://ecodry.lviv.ua (клінігова компанія зі Львова).

Хімчистка м’яких меблів — навіщо це потрібно?

М’які меблі — це комфортно і зручно. За допомогою них створюється домашній затишок. Але, з часом усередині неї накопичуються:

  • пил;
  • шерстинки домашніх тварин;
  • людський епітелій;
  • мікроорганізми;
  • пилові кліщі і білизняні клопи.

Все це негативно впливає на організм людини також сприяє розвитку шкірних захворювань і алергічних реакцій.

Подібному внутрішньому забрудненню також піддаються подушки, ковдри, матраци, покривала і килими. Цим речам просто необхідна періодична хімчистка, навіть якщо на вигляд вони чисті.

Чистка меблів — як часто її робити?

Якщо оббивка дивана чи крісла вже потерлася і втратила зовнішній вигляд — це не означає, що пора купувати нові меблі. Можна просто перетягнути її новою оббивкою із заміною м’яких елементів, саме в них накопичуються пил і мікроорганізми.Також можна замовити заміну оббивки з вивезенням і доставкою додому. Проте це задоволення не з дешевих!

Якщо з оббивкою все в порядку, тоді робити глибоке чищення потрібно як мінімум 1 раз на рік. Тільки воноповинна бути професійним з додаванням спеціальних миючих засобів. Для цього використовують парогенератор, який гарячим потоком вбиває мікроорганізми, а потім за допомогою потужного пилососа витягуються з м’яких меблів разом з пилом.

Краще таку роботу довірити професіоналам, так би мовити «дешевше буде», ніж через незнання зіпсувати оббивку меблів. Тут потрібно точно знати з якої тканини і м’якого наповнювача він зроблений. Адже деякі вироби бояться гарячого і можуть «сісти», а є такі,які «злиняють» після застосування хімічних засобів.

Чистка меблів вдома: основні принципи

Але, якщо все-таки вирішили глибоким чищенням займатися самостійно, тоді варто придбати парогенератор (деякі миючі пилососи оснащені цією функцією). Також спеціальні хімічні засоби для м’яких меблів і килимів. Їх можна знайти практично в будь-якому магазині миючих засобів. При використанні строго дотримуватися інструкції по застосуванні, яка завжди вказується на упаковці.

Перед початком чищення потрібно обов’язково протестувати покриття м’яких меблів, як вона поведе себе після обробки парою і хімічним засобом. Робиться це на ділянці дивана чи крісла, який не видно оку. Наприклад, такі місця знаходяться знизу, тобто на підвороті оббивки на дно. Почистити цю ділянку згідно з інструкцією, потім почекати до повного висихання, якщо все нормально, тоді можна сміливо приступати до чищення.

Крім глибокого чищення, потрібно 1-2 рази на місяць гарненько пилососити м’які меблі. Також не зайвим буде користуватися знімними чохлами, які можна буде періодично знімати і прати в пральній машині.

Повторимось, щоб «не паритись» з вибором різних засобів для чищення диванів, можна скористатися послугими клінінгових компаній. У Львові лідером з хімчистки м’яких меблів є компанія ECODRY. Щоб замовити чистку свого дивана перейдіть на сайт компанії https://ecodry.lviv.ua, залиште заявку і очікуйте дзвінка консультанта-клінера.

Комментарии запрещены.

Свежие записи

Архивы