Задоволення в сексі чи не найважливіша складова будь-яких міцних стосунків. І компанія Durex завжди стоїть на варті ваших відчуттів в інтимній близькості. Ми дбаємо про обох партнерів і наші продукти покликані дарувати найвищу насолоду і приємні відчуття забезпечуючи безпеку і комфорт.

Всі інноваційні розробки в галузі контрацептивів і інтимних товарів втілилися в новітню інтимну гель-змазку Durex® Naturals. У складі даного продукту містяться цінні пребіотики, що не пересушують шкіру і доглядають за мікрофлорою піхви вашої партнерки. Тим самим відчуття набувають більш яскравих відтінків, а дискомфорт взагалі відсутній. Durex Naturals — 100% натуральний інтимний гель.

Даний гель містить у своєму складі лише натуральні компоненти, жодних ароматизаторів та барвників, що можуть викликати алергію чи подразнення. Виготовлений він на водній основі і спеціально розроблений для чутливої шкіри інтимних зон обох партнерів. Ще однією безсумнівною перевагою даного продукту є його природний рівень Ph, що є сумісним з жіночою мікрофлорою. А це допомагає оптимально зволожити інтимні зони, щоб ваша близькість була незабутньою.

Навіть багаторазове використання гелю лише позитивно позначиться на Вашому самопочутті і дозволить отримувати насолоду завжди. Задля вашого комфорту і комфорту вашої близької людини варто використовувати його при кожному статевим акті.

Гель-змазка Durex Naturals — це легкий та ніжний лубрикант, доволі рідкої консистенції, не липкий і не маслянистий, не залишає слідів на білизні та шкірі. Випускається у тубі по 100 ml. Легко наноситься і не відчувається на шкірі, варто видавити невелику кількість гелю і нанести на інтимну зону. Це дозволить оптимально зволожити і не відчувати дискомфорту при заняттях сексом.

Якщо Ви віддаєте перевагу природнім відчуттям, але бажаєте розмаїття в особистому житті варто спробувати цей інноваційний продукт, бо гарантуємо, що ви і ваш партнер залишитеся задоволеними і приємно враженими від ефекту.

Склад продукту натуральний і не викликає заборони використовувати його с латексними виробами чи секс-іграшками.

Обирайте неодмінно інтимну гель-змазку Durex® Naturals, якщо прагнете більш яскравих відчуттів у сексі, бо він напевно зробить його більш комфортним та чуттєвим для вас обох. А унікальний склад буде турбуватися про ваше здоров’я, що є основою міцних і тривалих інтимних стосунків.

Добавить комментарий

Свежие записи

Архивы