косметологія у ЛьвовіКосметологічні процедури.які проводять до ладу обличчя та тіло — це невід’ємна частина життя більшості жінок. Завдяки різним процедурам модна підібрати таку, щоб вирішити практично будь-яку проблему. Через різноманітність втручань розібратися в косметологічному світі не так просто. Які послуги пропонує косметологія у Львові?

Види процедур естетичної косметології

Процедури естетичної косметології проводить косметолог-естетист із середньою професійною освітою. Сюди входять такі процедури: пілінг, чищення, догляд за шкірою тіла та обличчя, масаж тощо.
Пілінг. Процедура відлущування відмерлих клітин шкіри сприяє очищенню та прискореному відновленню. Пілінг здатний:

  • очистити пори;
  • прибрати пігментацію;
  • вирівняти тон шкіри;
  • видалити ороговілі клітини;
  • запустити процес регенерації.
  • Після процедури можуть з’явитися невеликі почервоніння та припухлість шкіри.

Види пілінгів:

  • механічний спосіб — чистка за допомогою засобів з частинками, що відлущують;
  • хімічний метод – чищення за допомогою хімічних складів, наприклад, фруктових кислот;
  • ензимний спосіб очищає рослинним ферментом-каратолітиком.

Закупорка пір та чорні точки вимагають особливого чищення обличчя, яке може проводитися в естетичній косметології за допомогою апаратів ультразвуку та вакуумної терапії.
Косметичний масаж — це різні техніки масажу, які здатні вирішити багато естетичних проблем. Масаж допомагає покращити кровообіг, сприяє відновленню та омолодженню шкіри, прибирає зайву вагу, коригує різні ділянки тіла та обличчя, позбавляє целюліту. Існує безліч технік виконання масажу, застосування яких залежить від поставленого завдання.
Доглядові процедури для тіла та обличчя. Достатньо об’ємний блок косметологічних процедур, сюди входять обгортання, воскова та цукрова епіляція, маски для обличчя та тіла.

Переваги звернення до косметологічної клініки у Львові

Клієнти, напевно, оцінять професіоналізм молодих сучасних фахівців, які з величезним бажанням удосконалюють свої вміння та навички. а також уважне ставлення грамотного персоналу, завжди готового допомогти.
У розпорядженні фахівців — унікальні методики та новітня техніка si.lviv.ua. Вони подбають про те, щоб позбавити клієнтів хвилюючих естетичних проблем.
Фахівці пропонують своїм пацієнтам медичну косметологію, яка допоможе повернути шкірі обличчя та тіла пружність та молодість, надати доглянутого вигляду, активно боротися з ознаками старіння без хірургічного втручання. Вона може практично все — від очищення шкіри обличчя до корекції фігури.

Комментарии запрещены.

Свежие записи

Архивы