Що таке біговел?

Баланс байк, біговел або велосипед-самокат – це двоколісний велосипед без педалей, який учить дітей починаючи з 18 місячного віку тримати баланс. Біговели прийшли на зміну триколісним велосипедам і велосипедам з додатковими тренувальними колесами.

Що не так з триколісним велосипедом?

Дитина на триколісному велосипеді, який батько штовхає за спеціальну ручкуДитина на триколісному велосипеді, який батько штовхає за спеціальну ручку»
<p>Біговел набагато безпечніше і практичний, ніж триколісний велосипед або велосипед з повчальними колесами. З трьома колесами триколісні велосипеди повільно, незручно маневрують і легко упираються в нерівні або кутові поверхні. На баланс байці діти орієнтовані на балансування, а не на педалювання. В результаті вони підготовленіші до несподіваних втрат балансу і набагато менш схильні до падіння. Малюки можуть, також, ходити або бігати на декілька кілометрів на баланс байці, але рідко можуть дійти до кінця кварталу на триколісному велосипеді. Триколісні велосипеди просто занадто неефективні для дітей, щоб їздити на великі відстані.


Я навчився їздити з тренувальними колесами, невже вони такі погані?


Дитячий велосипед з додатковими тренувальними колесами
Велосипед з тренувальними колесами значно затримує здатність дитини і бажання кататися на велосипеді. Балансові велосипеди навчають малюків і дітей тому, як їздити тримаючи баланс, в той час, як тренувальні колеса учать, як їздити, не піклуючись про баланс, створюючи неправдиве почуття рівноваги. Щоб їздити без тренувальних коліс, дитина повинна «розучуватися», як їздити не піклуючись про баланс і вчитися кататися, тримаючи баланс. На біговелі правильні методи балансування вивчаються з першого дня. Ще одна річ, яку слід враховувати, полягає в тому, що на біговелі просто веселіше і набагато легше кататися, чим на велосипеді з тренувальними колесами.


Який найкращий вік для дитини на біговелі?


Малюк на біговелі на природі
Біговели бувають різних розмірів – найменші велосипеды-самокаты підходять для малюків в 18-місячному віці, а найбільші – для дорослих. Як правило, малюки і діти користуються баланс байками від 18 місяців до 5 років. На відміну від триколісних велосипедів і тренувальних коліс, малюки можуть встрибувати на біговелі і починати кататися вже з найпершого дня. Однією з найбільших переваг біговелів є те, що діти катаються на них самостійно. Каким би не був вік вашої дитини, пам’ятайте, що біговели не підходять для усіх. Діти можуть поміститися на велосипеді з балансом, мінімальна висота сидіння якого на декілька сантиметрів менша, ніж висота їх промежини (виміряна від промежини до підлоги).


Скільки років діти катаються на біговеле?


Діти зазвичай катаються на біговелі  впродовж 2 – 3 років, залежно від віку, в якому вони починають. Чим молодше вони починають, тим довше вони їздитимуть на своєму велосипеді. Більшість малюків і малюків, які освоюють баланс байк, наближаються до рівня катання на звичайному велосипеді в районі свого 4-го дня народження. Придбання біговела, в якому максимальна висота сидіння знаходиться на відстані не менше чим на 5см вище поточної висоти промежини дитини, зазвичай забезпечує достатній запас для росту.

Діти різного віку на біговелах в різний періодСкільки коштує біговел?


Біговели поставляються в усіх цінових діапазонах: від 50 до 200 доларів США і більше. По суті, будь-який балансний велосипед може навчити вашу дитину балансувати, але є величезні відмінності в якості, продуктивності і довговічності. Найбільші переваги високопродуктивних велосипедів – їх стабільність і безпека; на нім набагато легше навчитися їздити і легше контролювати. Витративши час, щоб дізнатися про найважливіші характеристики балансових велосипедів, ми упевнені, що ви знайдете біговел, який знаходиться у рамках вашого бюджету.

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой:

http://babyrent.lviv.ua/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://babyrent.lviv.ua/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://babyrent.lviv.ua/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://babyrent.lviv.ua/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://babyrent.lviv.ua/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://babyrent.lviv.ua/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://babyrent.lviv.ua/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
http://babyrent.lviv.ua/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_heart.gif 
http://babyrent.lviv.ua/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_rose.gif 
http://babyrent.lviv.ua/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_smile.gif 
http://babyrent.lviv.ua/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_whistle3.gif 
http://babyrent.lviv.ua/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yes.gif 
http://babyrent.lviv.ua/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cry.gif 
http://babyrent.lviv.ua/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_mail.gif 
http://babyrent.lviv.ua/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_sad.gif 
http://babyrent.lviv.ua/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_unsure.gif 
http://babyrent.lviv.ua/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wink.gif 
 

Свежие записи